Слухати

У Луганську глушать сигнал «Громадського радіо»

15 грудня 2015 - 18:18
На частоті «Громадського радіо» у Луганську тепер мовить «Казачье радио»
У Луганську глушать сигнал «Громадського радіо» / Новини на Громадському радіо

image1.jpg

У Широкому «Громадське радіо» чути добре
У Широкому «Громадське радіо» чути добре
Громадське радіо

Про це повідомляють на форумах місцеві радіослухачі, також така інформація з’явилась на сайті proradio.org.ua.

Зазначається, що на частоті 101.8мГц, на якій Націрада з питань теле- радіомовлення дала дозвіл працювати «Громадському радіо», віднедавна транслюються програми «Казачьего радио», що контрольюється представниками «ЛНР».

Раніше воно мовило на частоті 101.1МГц, ліцензія на право використання цієї частоти у Луганську належить ДП «Новий Обрій», тут має транслюватися «Радіо П’ятниця» з Києва. А ліцензією на частоту 101.8МГц володіє ДП «ТРО «Довіра», що має транслювати київське «Авторадіо Україна». Обидві радіостанції припинили мовлення в Луганську в минулому році після захоплення міста бойовиками.

Інформацію підтверджують і учасники форуму на сайті forum.ukrtvr.org.

«Общественное радио из Широкого теперь принять на неподконтрольных Украине территориях не получится потому как «Казачье радио» из Луганска теперь на 101,8», — йдеться у повідомленні.

Втім, вчора слухачі у Широкому, звітували, що «Громадське радіо» чути добре. Імовірно, потужності передавача, яким користуються в невизнаній республіці, вистачає на глушіння сигналу лише в межах Луганська.

Передавач «Громадського радіо» розташований у Широкому.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+