Слухати

У Стаханові ховають отамана казаків Дрьомова

15 грудня 2015 - 12:41
Загиблий минулого тижня 39-річний Павло Дрьомов був одним із кількох ватажків у невизнаних республіках, котрих убито за суперечливих обставин не під час бойових дій
У Стаханові ховають отамана казаків Дрьомова  / Новини на Громадському радіо

У підконтрольній бойовикам самопроголошеній луганській республіці в Стаханові ховають убитого напередодні «казачого отамана» Павла Дрьомова.

ofxjmim5tgw.jpg

Проводи бойовика Дрьомова
Проводи бойовика Дрьомова
Graham Phillips

Фотографії з публічної церемонії прощання з Дрьомовим публікує Грем Філліпс, британський журналіст, котрий підтримує невизнані республіки на сході України і критикує офіційну політику Лондона у цьому питанні.

miladpj2550.jpg

Похорон бойовика Дрьомова
Похорон бойовика Дрьомова
Graham Phillips

Нагадаємо, що Павла Дрьомова вбили 12 грудня. По дорозі зі Стаханова в Первомайськ його автівку підірвали. Самопроголошені керівники в Луганську вважають, що Дрьомова вбили українські диверсанти, хоча дехто там не виключає, що це могли зробити і наймані убивці з Росії. Українські посадовці припускають, що до смерті причетні аба його колеги, або російські кілери.

emi_ufmwsrq.jpg

Жителі \"ДНР\"
Жителі «ДНР»
Graham Phillips

Раніше за подібних обставин на непідконтрольній Києву території Луганщині убито кілька польових командирів, зокрема 23 травня 2015 року загинув інший впливовий польовий командир Олексій Мозговий.

А 23 січня 2015 року був убитий Євген Іщенко, котрий воював разом з Павлом Дрьомовим. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+