Слухати

Активісти відзняли оригінальне відео про боротьбу з хабарниками

16 грудня 2015 - 17:28
Відеоролик «Як затримати корумпованого прокурора прямо в залі кінотеатру» оприлюднили активісти громадської організації «Transparency International Ukraine»
Активісти відзняли оригінальне відео про боротьбу з хабарниками / Новини на Громадському радіо

Основний його меседж полягає у тому, що боротьбу з хабарництвом кожен повинен починати з себе. І мова йде не тільки проте, що громадяни не повинні пропонувати хабарі, а й мають повідомляти у правоохоронні органи про такі випадку.

Автори ролику порівнюють наше життя, якщо не з театром, то кінотеатром.

Розпочинається кіносеанс і на кіноекрані, на очах у глядачів до прокурора заходить знайомий, син якого збив пішохода, і пропонує йому хабар.

Прокурор, погоджується, а у цей час один із глядачів у залі починає голосно кричати, що це — хабар, і що ції дії треба негайно припинити, і починає викликати поліцію.

У той час батько зловмисника з кіноекрану починає погрожувати хлопцю: «Шо, проблем захотілось? Куди ти дзвонишь?! Кинь слухавку!»

У той час у залі приглушується світло і глядачі починають розходитись, щоб не бути причетними до того, що коїться. Іншими словами, автори відеороліку показують байдужість людей до випадків хабарництва, коли воно наближається до них впритул.

Але найсміливіший глядач не поклав слухавку і поліція не змусила на себе довго чекати…

 

Як затримати корумпованого прокурора прямо в залі кінотеатру? Дивіться в нашому відео!#corruptiOFF #TIUkraine #TIvideo

Posted by Transparency International Ukraine on 15 декабря 2015 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+