Слухати

Діаспора з Бостона придбала для краматорських сиріт спортивний майданчик

16 грудня 2015 - 13:46
Про допомогу і необхідність такого майданчика у Краматорському дитячому будинку «Гайок» навіть не просили, але мріяли давно
Діаспора з Бостона придбала для краматорських сиріт спортивний майданчик / Новини на Громадському радіо

Про потреби покинутих дітей, які тут перебувають, американська діаспора дізналася з інтернету. Зателефонували і попросили визначитися, що найнеобхідніше. Коли постало питання саме про майданчик, американські школярі почали збирати гроші, розповідає старший вихователь закладу Людмила Дубровська:

«Деньги собирали обычные люди, даже дети. Мне рассказывали историю об 11-летней девочке Софийке, которая ходила по соседям и просила помочь украинцам. Открывались кошелечки, кто сколько давал – по центу, по доллару. Насобиралась необходимая сумма и они смогли помочь нам реализовать наш заказ».

Підлітки у Бостоні розбили свої шкатулки, аби поділитися з маленькими українцями. Хтось давав один цент, хтось один долар. Так назбирали 2 тисячі доларів. Прагнули допомогти малюкам, що живуть у зоні АТО, каже Людмила Дубровська:

«Они говорили, что это для детей, которые в зоне АТО. Дети не виноваты, что взрослые не могут договориться, рассказывали, что мы украинцы, живем на украинской земле, чтим традиции и нашим детям нужно помочь. Пока взрослые договариваются, дети должны жить здесь и сейчас, и жизнь их должна быть прекрасной».

dytyachyy_maydanchyk.jpg

Дитячий майданчик
Дитячий майданчик
«Громадське радіо»

Малеча щиро радіє яскравим персонажам на подвір’ї закладу. Шестирічна Маїта у захваті від космічної ракети:

«Мне нравится на площадке ракета — она красная и летает. Еще у нас есть лесенка, лягушка».

dity_na_novomu_maydanchyku_0.jpg

Діти на новому майданчику
Діти на новому майданчику
«Громадське радіо»

Сьогодні у дитячому будинку «Гайок» перебувають діти-сироти або ті, чиїх батьків позбавлено батьківських прав. Крім того тут є малюки з особливими потребами. У дитячому будинку проживає 24 маленьких українці віком від 3 до 7 років.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+