Слухати

Facebook проти ботів? Соцмережа систематизує правила використання псевдонімів

16 грудня 2015 - 13:21
Пом'якшення «правила справжнього імені» будуть діяти для людей, які опинилися у важкій ситуації, наприклад, якщо це жертва домашнього насильства або користувач піддавався глузуванням у суспільстві
Facebook проти ботів? Соцмережа систематизує правила використання псевдонімів / Новини на Громадському радіо

facebook.jpg

Facebook
Facebook

Facebook збирається змінити правила, в яких вимагатимуть, щоб користувачі вказували в профілі тільки свої справжні імена. Відповідна заява опублікована на офіційному сайті компанії.  

Компанія оголосила, що має намір перевірити нову систему, відповідно до якої користувачі можуть використовувати псевдоніми тільки через певні вагомі обставини.

Як уточнюють в компанії, пом’якшення «правила справжнього імені» будуть діяти для людей, які опинилися у важкій ситуації, наприклад, якщо це жертва домашнього насильства або користувач піддавався глузуванням, знущанням і цькуванню в суспільстві. 

Однак Facebook наполягає на тому, щоб користувачі, у яких немає таких особливих обставин, все-таки вказували своє справжнє ім’я. Компанія стверджує, що коли люди використовують своє справжнє ім’я, їх дії і слова в соціальній мережі мають більшу вагу, ніж слова користувача, що ховається під псевдонімом.

auth_press_release_new_2015_12_08-lisa-2-copy.png

Домопожіть нам зрозуміти проблему
Домопожіть нам зрозуміти проблему
Офіційний сайт компанії Facebook

Раніше в Facebook зверталися різні групи і активісти, які виступали проти компанії жорсткої політики, передає британська служба ВВС.

У липні ЗМІ повідомляли, що адміністрація соціальної мережі заблокувала обліковий запис громадянки Німеччини через використання псевдоніма, а пізніше вказала реальне ім’я власниці аккаунта, не отримавши на те її згоди.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+