Слухати

Основним джерелом новин в Україні залишається телебачення — Інфографіка

16 грудня 2015 - 11:38
Щодня інформацію з телеекранів споживають майже 90% аудиторії
Основним джерелом новин в Україні залишається телебачення — Інфографіка / Новини на Громадському радіо

Основним джерелом новин в Україні залишається телебачення. Щодня інформацію з телеекранів споживають майже 90 відсотків аудиторії, про це повідомляється на сторінці Львівського медіафоруму.

«Другим за пріоритетністю джерелом новинної інформації є онлайн-медіа. Інтернет-ресурсами цікавляться понад половина опитаних. На новинні сайти українці здебільшого переходять з російських соцмереж «Вконтакте» і «Одноклассники»», — зазначається в повідомленні.

«Рідше новини слухають по радіо. Аби отримату свіжу інформацію, приймачі вмикають чверть українців. Сім відсотків слухачів — аудиторія, яка звикла називати радіо «брехунцем» або «колгоспником»» — додають дослідники.

across-the-universe-011.png

Інфографіка  «Конфлікт у медіа & Медіа в конфлікті» соціологічної агенції ФАМА
Інфографіка «Конфлікт у медіа & Медіа в конфлікті» соціологічної агенції ФАМА

Основним джерелом новин в Україні залишається телебачення. Щодня інформацію з телеекранів споживають майже 90 відсотків …

Опубліковано Lviv Media Forum 16 грудня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+