Слухати

Переселенці Харківщини можуть отримати додаткову грошову допомогу

16 грудня 2015 - 17:50 517
Додаткову грошову допомогу переселенцям Харківщини надає Міжнародна організація з міграції за фінансової підтримки Департаменту Європейської Комісії із гуманітарної допомоги

Також у видічі цієї допомоги приймає участь Міністерство закордонних справ Норвегії.

Про те, хто може розраховувати на цю допомогу та за яких умов її можна отримати, йдеться на сайті українського представництва Міжнародної організації з міграції

Додаткову грошову допомогу може отримати офіційно зареєстрований переселенець, який, крім того, належить до однієї з зазначених категорій і проживає у Харкові, або Харківській області: 

— особи віком від 70+ років;

— родини з трьома та більше дітьми;

— особи з першою та другою групою інвалідності, які втратили працездатність, за наявності підтверджуючих документів;

— сім’ї з дітьми-інвалідами, що не досягли 18 років;

— сім’ї, де діти виховуються одним із батьків.

Зазначені особи мають звернутися до місцевого органу соціального захисту населення для того, щоб їх внесли у базу даних (на отримання допомоги від Міжнародної організації з міграції (МОМ)). Якщо при цьому є документ, який підтверджує належність до однієї з вище наведених категорій, комісія може розглянути кандидатуру та прийняти рішення про надання (або відмову у наданні) грошової допомоги.

За додатковою інформацією можна звертатись за тел. гарячої лінії проекту (0 800 215 025) та гарячої лінії для переселенців «Донбас СОС» (0 800 30 911 0).

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+