Слухати

Суд відмовився брати до уваги докази невинуватості Савченко, — адвокат

16 грудня 2015 - 12:39
Суд відмовився брати до уваги докази невинуватості Савченко, — адвокат / Новини на Громадському радіо

До Донецького міського суду Ростовської області РФ, який розглядає справу Надії Савченко, надійшли матеріали від Генеральної прокуратури України. Проте прокурори та судді – проти долучення цих документів. Про це у Twitter повідомив захисник народного депутата Надії Савченко Микола Полозов.

«Обговорюється клопотання захисту про долучення матеріалів з ГПУ, отриманих захистом особисто і надісланих до суду поштою. Дивно, але прокурори проти долучення документів з України в будь-якому вигляді», – написав він.

«Донецький Міськсуд за півтори хвилини обговорення прийняв рішення відмовити у клопотанні про залучення до справи матеріалів з України», – зазначив  пан Полозов.

Як повідомив у Twitter ще один захисник Марк Фейгін, сьогодні суд також відмовив у виклику фахівця, якого залучала сторона захисту, щодо відеозапису Єгора Руського.

У підсумку захисник Микола Полозов заявив: «Прокуратура і Донецький міський суд проявляють одностайність у відмові в залученні доказів невинності Савченко».

Нагадаємо, у Донецькому міському суді Ростовської області триває судове засідання у справі Надії Савченко, захист української льотчиці розпочав представлення своїх доказів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+