Слухати

У Маріуполі стартувало тестування кандидатів до патрульної поліції

16 грудня 2015 - 15:45
Усього заявки на вступ до нового підрозділу подали понад 3 тисячі мешканців портового міста
У Маріуполі стартувало тестування кандидатів до патрульної поліції / Новини на Громадському радіо

Серед кандидатів близько 65% чоловіків та близько 35% жінок, є представники різних професій та соціальних груп — від колишніх міліціонерів до студентів. Один з учасників тестів Аркадій, каже: прийшов, аби змінити на краще ситуацію як у Маріуполі, так і в країні загалом.

uchasnyky_testuvannya_0.jpg

Учасники тестування
Учасники тестування
«Громадське радіо»

«Насколько я знаю, подготовиться невозможно. Пришел, чтобы изменить страну и Мариуполь в частности. Для того, чтобы на наших улицах стало спокойнее в это нелегкое время», — говорить Аркадій.

А Тетяна, що теж складає тести, переконана: треба щось міняти в країні. Вона не хоче бути осторонь, хоча досвіду служби в органах не має, працювала в торгівлі.

«Мне всегда казалось, что надо что-то менять. Думаю, этот момент пришел», — розповіла Тетяна.

А от молодий чоловік Євген прийшов не сам, а з друзями. Усі працювали в різних сферах: хто таксистом, хто на заводі. Євген переконаний: у його рідному місті має бути краща ситуація на вулицях, і він готовий задля цього працювати.

Як повідомив координатор проекту народний депутат України Мустафа Найєм, перші тести — тести загальних навичок. Щодня тестування будуть проходити близько 150 кандидатів, усього до нової патрульної поліції комісією буде відібрано 480 осіб.

«Это будет первый тест общих навыков, его будут проходить 150 человек к день. Мы благодарны руководству ПГТУ, что они согласились и в выходные выходить на работу. И в течение последующих 4-х выходных мы протестируем порядка 1000 человек», — сказав Мустафа Найєм.

Повністю процес тестування планується завершити до кінця січня 2016 року. Водночас розпочався набір тренерів для нової патрульної поліції Маріуполя. Очікується, що вже у травні 2016 року поліцейські вийдуть на вулиці міста.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+