Слухати

До Луганська прибув так званий новорічний російський гумконвой

17 грудня 2015 - 16:15
У складі вантажу, за словами агенства, 9 тонни рибних консервів, 86 тонн м'ясних консервів, 107 тонн молочних консервів, 19 тонн гороху, 110 тонн олії
До Луганська прибув так званий новорічний російський гумконвой / Новини на Громадському радіо

Автомобілі чергового 47-го так званого «гуманітарного конвою» МНС Росії прибули до підконтрольного бойовикам Луганська. Найближчим часом почнеться їх розвантаження. Про це передає агенство Луганськінформцентр.

Як повідомив офіційний представник так званого Центру управління відновленням (ЦУВ) невизнанної «ЛНР», 47 автомобілів російських рятувальників сьогодні доставили до самопроголошеної «ЛНР» 447,4 тонни різних вантажів. У складі вантажу, за словами агенства, 9 тонни рибних консервів, 86 тонн м’ясних консервів, 107 тонн молочних консервів, 19 тонн гороху, 110 тонн олії.

Крім того, інформує видання, «гумконвой» доставив відцентрові й заглибні насоси (10,5 тонни), 14,4 тонни медикаментів, 30 новорічних ялинок і 4 тонни новорічних подарунків.

Нагадаємо, 47-й раз Росія відправляє на непідконтрольну українській владі територію Донецької та Луганської областей так звану гуманітарну допомогу. Перевірити вміст фур з Росії українські прикордонники не мають змоги. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+