Слухати

Комітет Червоного Хреста отримав список безвісти зниклих на Донбасі

17 грудня 2015 - 17:19
За даними СБУ і підготовленими міжвідомчим центром списками зниклих безвісти налічується 762 людини, серед них цивільні особи і військові
Комітет Червоного Хреста отримав список безвісти зниклих на Донбасі / Новини на Громадському радіо

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила уповноважена Президента України з питань мирного урегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко.

«Чекаємо, що інша сторона так само виконає домоволеності, досягнуті в Мінську 15.12, передасть відповідні списки для формування єдиноі бази даних і що МКЧХ нарешті активно включиться в пошук зниклих, допомогу з ідентифікацією загиблих», — сказала вона.

 

Від гуманітарноі підгрупи Тристоронньоі контактноі групи передали сьогодні МКЧХ список тих, хто вважається зниклими безв…

Posted by Iryna Gerashchenko on 17 декабря 2015 г.

Напередодні Ірина Геращено повідомила, що міжвідомча група разом с СБУ склала списки безвісти зниклих на Донбасі. З 762 осіб 413 — цівільні і 139 — військові.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+