Слухати

«Львівська шоколадниця» в Донецьку мала символізувати нібито демократію в «ДНР», — співвласник

17 грудня 2015 - 17:29
За словами бізнесмена, «Львівську майстерню шоколаду» у Донецьку вирішили закрити після випадку з так званим місцевим «мером»
«Львівська шоколадниця» в Донецьку мала символізувати нібито демократію в «ДНР», — співвласник / Новини на Громадському радіо

Співвласник мережі «Львівська майстерня шоколаду» Андрій Худо прокоментував ситуацію навколо кав’ярні в Донецьку. За його словами, робота україномовного кафе у підконтрольному бойовикам місті небезпечна для працівників закладу. 

«Всі ці роки ми відмовлялись від офіційних коментарів, говорили загальні фрази і лиш друзям розповідали, що ж там насправді відбувалось. Ми змушені були так себе поводити, бо життя наших працівників було під ризиком і це незрівнянно із будь-якими медійними бонусами», — написав пан Худо.

За словами бізнесмена, «Львівську майстерню шоколаду» у Донецьку вирішили закрити після випадку з так званим місцевим «мером»

«Ми працювали, бо все ж мали надію, що ситуація зміниться і треба ще трохи протриматись — місяць, півроку… проте зараз розуміємо, що все це надовго і більше чекати немає сенсу. Та й у зв’язку із останніми подіями, з так званими місцевими медіа та мерами — ризик занадто великий», — заявив він. 

Андрій Худо розповів, що підприємство не перереєстровували та податки сплачували в Україні. Також «Львівська майстерня шоколаду» зберегла всі франшизи мережі: музичний плейлист, розрахунок тільки гривнею, а також спілкування українською мовою.

Співвласник розповів, як саме продукція зі Львову надходила до підконтрольного бойовикам Донецька: 

«Ми доправляли шоколад зі Львова до Дніпропетровська, звідки наш партнер забирав продукцію та віддавав перевізникам, які, в свою чергу, перевозили до Донецька. Тонни зіпсованої продукції, постійні ризики, надходження маленькими частинами — це реалії «бізнесових» буднів». 

«І вже зараз ми можемо сказати — останній простір України в окупованому Донецьку перестав існувати», — додав він. 

НАША ОФІЦІЙНА ПОЗИЦІЯ ЩОДО ЗАКРИТТЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МАЙСТЕРНІ ШОКОЛАДУ В ДОНЕЦЬКУ.Бізнес в окупованому Донецьку українською…

Опубліковано Андрієм Худо 17 грудня 2015 р.

Нагадаємо, самопроголошений керівник міської адміністрації Ігор Мартинов, приїхав в кафе зі знімальною групою телеканалу «Росія 24», щоб продемонструвати, як в проросійській «ДНР» функціонують заклади, де офіціанти спілкуються українською мовою. Але персонал «Львівської шоколадниці» відмовився його обслуговувати.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+