Слухати

Пошкоджений будинок у Лисичанську знесуть, жильцям буде компенсація — Тука

17 грудня 2015 - 11:32
Жителі сімнадцятого будинку по вулиці Жовтневої Революції в Лисичанську отримають грошову компенсацію, замість втрачених квартир
Пошкоджений будинок у Лисичанську знесуть, жильцям буде компенсація — Тука / Новини на Громадському радіо

lysychansk_16.jpg

Кабінет міністрів прийняв позитивне рішення по зруйнованій багатоповерхівці Лисичанська
Кабінет міністрів прийняв позитивне рішення по зруйнованій багатоповерхівці Лисичанська
Вікіпедія

Про це «Громадському радіо» повідомив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрации Георгій Тука. На це виділяється понад 25 мільйонів гривень.

«Рішенням Кабінету міністрів виділені кошти з позабюждетного фонду і всі мешканці, я сподіваюсь, до Нового року через заклади «Ощадбанку» матимуть отримати грошову компенсацію», — сказав він.

Георгій Тука зазначив, що відновленню будинок не підлягає і згодом його знесуть. Також, за його словами, спеціальна комісія вже розглянула суму збитку по кожній квартирі. При цьому враховувалася квадратура і кількість людей, яка в ній проживало. Виплатити компенсацію не дозволяла відсутність механізму. Через три місяці пошуків законних шляхів для цього, каже голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, рішення було знайдено.

Сімнадцятий будинок по вулиці Жовтневої Революції в Лисичанську був сильно зруйнований під час бойових дій влітку 2014 року. Велика частина мешканців його покинула, оскільки з комунікацій в будинку залишилася тільки електрика.

Вчора Георгій Тука на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив що по цьому будинку прийнято позитивне рішення.

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+