Слухати

У Рубіжному відкрили центр для допомоги переселенцям

17 грудня 2015 - 20:17
Переселенці можуть безкоштовно отримати психологічну та гуманітарну допомогу, первинну юридичну консультацію, допомогу в працевлаштуванні та пошуку житла
У Рубіжному відкрили центр для допомоги переселенцям / Новини на Громадському радіо

У місті Рубіжному Луганської області відкрили центр для допомоги переселенцям. Про це повідомляє Донбасс SOS на своїй сторінці у Facebook. 

За інформацією групи, центр надаватиме всебічну допомогу та підтримку внутрішньо переміщеним особам, що тимчасово проживають на території міста. 

«Основним напрямком діяльності координаційного центру є пошук, об’єднання та залучення до практичної роботи щодо вирішення проблем переселенців всіх волонтерських організацій та благодійних фондів, що працюють з внутрішньо переміщеними особами», — йдеться у повідомленні. 

Переселенці можуть безкоштовно отримати психологічну та гуманітарну допомогу, первинну юридичну консультацію, допомогу в працевлаштуванні та пошуку житла.

В Рубежном открыли центр для помощи переселенцам.Центр будет работать по предоставлению всесторонней помощи и поддерж…

Опубліковано Донбасс SOS 17 грудня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+