Слухати

У справі організатора перельоту ІЛ-76 є 70 потерпілих родичів бійців АТО

17 грудня 2015 - 17:03
Підозрюваний і родичі загиблих сидять поруч, родичі періодично звинувачують генерал-майора у вбивстві бійців. Підозрюваний намагається не реагувати на випади
У справі організатора перельоту ІЛ-76 є 70 потерпілих родичів бійців АТО / Новини на Громадському радіо

У Павлограді на Дніпропетровщині сьогодні проходить попереднє слухання у справі українського генерал-майора В. Назарова, якого підозрюють у недбалості при організації перельоту солдатів на Іл-76. У 2014 році, в результаті обстрілу бойовиками, на борту літака загинуло 49 бійців ВСУ. У справі близько 70 потерпілих, на суді їх близько 40. Це родичі загиблих, передає кореспондентка Громадського радіо Ірина Ромалійська.

«Назаров сидить просто, він не за гратами, він сидить просто тут же в залі, в цьому ж залі сидять всі родичі. Вони періодично вступають в словесні звинувачення. Називають його вбивцею своїх дітей та братів. Але Назаров намагається не відповідати на подібні випади. Тут же є його дружина. Якій родичі також сказали «чому ж ви свого сина не відправите в АТО?» На що вона сказала, що «якщо прийде повіска, то відправимо»», —  повідомляє журналістка.

Сьогодні захист підозрюваного вніс клопотання про відвід одного із прокурорів, суддя його відхилила, на це пішло близько 2 годин. У справі з’явилися два нових томи, і з цими двома томами підозрюваний Назаров нібито не встиг ознайомитися.

Сам Назаров говорить, що він не суддя, аби вирішувати, хто винен у гибелі бійців, але готовий доводити відсутність своєї провини. 

 

В суде над Назаровым исчез свет. Судья — в совещательной комнате. Ждем

Опубліковано Ириною Ромалийською 17 грудня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+