Слухати

Чехи допоможуть переселенцям і жителям зони АТО розпочати власну справу

18 грудня 2015 - 16:45 258
Чеська міжнародна неурядова організація «Людина в біді» починає Проект надання гуманітарної допомоги «Відновлення джерела засобів існування»

Про це повідомляє прес-служба Попаснянської міської ради.

Головна мета проекту — надання грошової допомоги для початку підприємницької діяльності.

Гранти видаватимуться у розмірі 250-1000 доларів США для оплати заявлених витрат, необхідних для початку діяльності.

У проекті можуть брати участь фізичні особи, які проживають у Донецькій і Луганській областях (внутрішньо переміщені особи і місцеві жителі). Обов’язкова умова для учасника: наявність достатнього досвіду в діяльності або занятті (хобі, навичці), які здатні принести прибуток. Досвід підприємницької діяльності не обов’язковий.

Подити заявку можна у два способи.

1. Через інтернет, заповнивши електронну форму за адресою: http://goo.g/forms/0qz1kDPIUc або відправивши електронного листа на адресу електронної пошти проекту [email protected] У відповідь грантодавці надішлють бланк анкети з подальшими інструкціями.

2. Якщо немає доступу до інтернету, отримати анкету можна у паперовому вигляді. Для цього треба дізнатись про найближче місці прийому — видачі анкет в паперовій формі за телефоном гарячої лінії 0800210174.

Потім треба заповити отриману анкету розбірливим почерком і відправити її поштою за адресою: «Чеська міжнародна неурядова організація «Людина в біді», а / я 115, Слов’янськ 22, Донецька обл., 84 122. Також можна залишити заявку в одному з пунктів прийому-видачі.

Термін прийому заявок до 1 лютого.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+