Слухати

Дірка у запропонованому урядом бюджеті сягатиме 170 млрд гривень, — Пинзеник

18 грудня 2015 - 10:58
Видатки бюджету треба зменшувати, але не за рахунок найбідніших верств населення, — вважає екс-міністр
Дірка у запропонованому урядом бюджеті сягатиме 170 млрд гривень, — Пинзеник / Новини на Громадському радіо

Дірка у бюджеті, який пропонує уряд на 2016 рік, може 170 млрд гривень. Таку думку виразив народний депутат та колишній міністр фінансів України Віктор Пинзеник в спільному ефірі «Громадського радіо» та радіо «Промінь». 

Також за його словами, державний бюджет треба готувати на чинній податковій базі, а реформу відкласти на рік. 

Нагадаємо, Верховна Рада на своєму позачерговому засіданні 17 грудня не дійшла до голосування за проект державного бюджету на 2016 рік. Голова ВР повідомив, що депутати домовилися створити робочу групу, яка б за участю членів уряду і прем’єр-міністра допрацювала б проект держбюджету і податкові зміни. В результаті ніяких рішень прийнято не було.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+