Слухати

Росія наполягає, щоб сили АТО пішли з Красногорівки

18 грудня 2015 - 20:12
Росія в ОБСЄ вимагає, щоб Збройні сили України покинули Красногорівку і ще 6 населених пунктів
Росія наполягає, щоб сили АТО пішли з Красногорівки / Новини на Громадському радіо

Про це сьогодні на засіданні Постійної ради організації під час обговорення питання України заявив постпред Російської Федерації при ОБСЄ Олександр Лукашевич, передає телеканал «112-Україна»

«4 грудня українські військовики захопили сім населених пунктів у буферній зоні, які не контролювалися жодною зі сторін», — заявив він.

Також він сказав, що спецоперація у Красногорівці, яку провела СБУ, коли було затримано 85 осіб, причетних до «ДНР» та «ЛНР», призвела до ескалації обстановки.

«Для стабілізації обстановки важливо добитися того, щоб всі ці пункти були звільнені від українських військ», — заявив він.

4 грудня ЗСУ перенесли в сірій зоні два блокпости навколо Зайцевого і Майорська. Ніяких інших дій не відбувалося. Красногорівка ж розташована на підконтрольній українським військам території.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+