Слухати

«Смерть збоченцям» — невідомі розписали офіс, де допомагають ЛГБТ

18 грудня 2015 - 14:21
Представники організації такі дії розцініють як розпалювання «мови ворожнечі», і вже подали заяву до поліції
«Смерть збоченцям» — невідомі розписали офіс, де допомагають ЛГБТ / Новини на Громадському радіо

У Києві невідомі розмалювали офіс благодійної організації «Точка опори», що займається правами ЛГБТ-спільноти. На стіні червоною фарбою написали «Смерть збочинцям». Про це йдеться на сторінці групи у Facebook.

«Це сигнал до всього українського суспільства про те, що відбувається залякування, погрози та дискримінація людей. Ми вже написали заяву про злочин до правоохоронних органів. Наша місія — відкрите і толерантне суспільство. І колись любов та здоровий глузд переможе зневагу прав людини», — прокоментували в організації. 

«Ми ніколи не ховались, ніколи не приховували адресу нашого офісу бо радо вітали гостей. Ми щиро вважали, що в цьому офісі є островок безпеки, толерантності, сприйняття і справжнього кохання без умовностей та стериотипів», — написав представник ЛГБТ-спільноти Богдан Глоба на своїй сторінці у соцмережі. 

Невідомі розмалювали офіс ВБО «Точка опори». Напис «Смерть збоченцям» — це мова ненависті. Це сигнал до всього українськ…

Опубліковано ВБО «Точка опори» | AUCO «Fulcrum» 18 грудня 2015 р.

Благодійна організація «Точка опори» займається захистом прав ЛГБТ-спільноти, надання медико-соціальних послуг для представників ЛГБТ, а також навчає представників бізнесу й політики недискримінації. «Точка опори» працюють з більше ніж з 2858 ЧСЧ (чоловіки, які мають статеві стосунки з чоловіками) в різних регіонах України та надаємо соціальні послуги 697 ВІЛ позитивним ЧСЧ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+