Слухати

У Дебальцівській лікарні відсутні навіть анестетики, — Хуг

18 грудня 2015 - 13:32
У лікарні непідконтрольного уряду України міста Дебальцеве на Донеччнині немає необхідних ліків
У Дебальцівській лікарні відсутні навіть анестетики, — Хуг / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив заступник голови місії ОБСЄ Александр Хуг, передають «Новини Донбасу».

Він зазначив, що у лікарні, яку відвідали спостерігачі місії ОБСЄ, немає навіть анестетиків.

«Я був у лікарні в Дебальцевому минулого тижня, я був шокований побачити як люди, які важко працюють, з хорошою кваліфікацією, не можуть належним чином лікувати, тому що вони не мають необхідних ліків та обладнання. У 21 столітті дуже важко повірити, що в лікарні Дебальцеве немає анестетиків», — зазначив Хуг.

Також представники місії ОБСЄ на власні очі могли побачити велику кількість населених пунктів без світла, газу і води. Александр Хуг зазначив, що проблеми водо-, газо- та енергопостачання залишаються по всій лінії розмежування. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+