Слухати

У Великобританії закрилась остання вугільна шахта

18 грудня 2015 - 17:16
Сьогодні у Великобританії закривається шахта Kellingley в Західному Йоркширі — остання вугільна шахта в країні
У Великобританії закрилась остання вугільна шахта / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє Bloomberg.

Ззаначається, що таким чином країна замінить «брудні» вугільні підприємства і замінить їх станціями на ядерній енергії та газовими. Це має зментшити шкідливі наслідки для навколишнього середовища і захистити споживачів від зростання цін.

За даними видання, до 2025 року Великобританія закриє всі вугільні електростанції, на яких немає обладнання для захисту від викидів. Після закриття останньої шахти в країні залишиться кілька кар’єрів, які вироблятимуть 8 млн тонн палива на рік.

На початку XX століття у Великобританії працювало більше трьох тисяч глибоких шахт. Потім видобуток вугілля постійно скорочувався, останнім часом країна імпортувала вугілля, наприклад, у 2014 році було завезено 42 млн тонн вугілля.

Крім того, вугільна промисловість страждає від збільшення обсягів газу, що видобувається, в тому числі, сланцевого, що позначається на вартості вугілля.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+