Слухати

У зоні АТО відкриють радіостанцію для військових на передовій

18 грудня 2015 - 12:48
Для військових, які знаходяться в зоні АТО скоро запрацює своя радіостанція
У зоні АТО відкриють радіостанцію для військових на передовій / Новини на Громадському радіо

Про це на брифінгу повідомив радник міністра оборони України Олексій Макухін.За його словами, таке рішення було прийнято через те, що військові неодноразово наголошувала на  тому, що на передовій перебувають в інформаційному вакуумі.

«Ми думаємо що радіо допоможе покращити горизонтальну взаємодію між військовими у більш неформальній манері. Ця радіостанція, як ми її бачимо, вона буде в першу чергу розважальна тобто 70% — це буде музика, звісно там будуть новини і звісно там будуть програми, розраховані саме для військових. Тобто там буде живий ефір, у який військові зможуть передавати вітання, замовляти якусь музику», — зазначив Олексій Макухін.

Оскільки, і штат, і контент радіостанції ще в процесі формування, то, говорить Олексій Макухін, дирекція радіостанції відкрита співробітництва. Зокрема вони будуть заради взяти готовий контент інших радіостанцій, в якому розповідається про юридичних проблемах, в якими стикаються військовослужбовці АТО і про можливості їх вирішення.
Відкриті радіостанції стало можливим завдяки партнерам з благодійної організації «Spirit of America».

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+