Слухати

У зоні АТО відкриють радіостанцію для військових на передовій

18 грудня 2015 - 12:48
Для військових, які знаходяться в зоні АТО скоро запрацює своя радіостанція
У зоні АТО запрацює радіостанція для військових // iseekmate.com

Про це на брифінгу повідомив радник міністра оборони України Олексій Макухін.За його словами, таке рішення було прийнято через те, що військові неодноразово наголошувала на  тому, що на передовій перебувають в інформаційному вакуумі.

«Ми думаємо що радіо допоможе покращити горизонтальну взаємодію між військовими у більш неформальній манері. Ця радіостанція, як ми її бачимо, вона буде в першу чергу розважальна тобто 70% — це буде музика, звісно там будуть новини і звісно там будуть програми, розраховані саме для військових. Тобто там буде живий ефір, у який військові зможуть передавати вітання, замовляти якусь музику», — зазначив Олексій Макухін.

Оскільки, і штат, і контент радіостанції ще в процесі формування, то, говорить Олексій Макухін, дирекція радіостанції відкрита співробітництва. Зокрема вони будуть заради взяти готовий контент інших радіостанцій, в якому розповідається про юридичних проблемах, в якими стикаються військовослужбовці АТО і про можливості їх вирішення.
Відкриті радіостанції стало можливим завдяки партнерам з благодійної організації «Spirit of America».

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+