Слухати

За даними розвідки, на Донбасі зараз до 9 тис російських військових, — експерт

18 грудня 2015 - 12:33
Нам треба нарешті офіційно визнати війну війною. Визнати вторгнення — у нас збройний конфлікт, — наголосив Олег Жданов
За даними розвідки, на Донбасі зараз до 9 тис російських військових, — експерт / Новини на Громадському радіо

За розвідданними України та НАТО, на Донбасі зараз знаходиться до 9 000 російських військових. Про це в ефірі спільної програми «Громадського радіо» та радіо «Промінь» повідомив військовий експерт Олег Жданов. 

«Після таких заяв, як у президента РФ, нам треба нарешті офіційно визнати війну війною. Визнати вторгнення — у нас збройний конфлікт. І на міжнародному рівні подавати заявки. Тепер це треба виводити на міжнародний рівень, все, навіть вже Путін зізнався. За оцінками розвідки української плюс дані НАТО, на Донбасі зараз знаходиться до 9 тисяч російських військових, це регулярні частини армії РФ», — сказав він. 

Нагадаємо, 18 грудня президент РФ Володимир Путін під час підсумкової річної прес-конференції заявив, що на Сході України присутні російські фахівці, які займаються військовими питаннями. Він запевнив, що це не регулярні війська Росії.

У свою чергу, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков повідомив, що слова Володимира Путіна про російських військових на Донбасі неправильно інтерпретували, пише «Інтерфакс». За його словами, мова йшла саме про «добровольців», а не про російських військових фахівців. Пан Пєсков ще раз наголосив, що на Донбас нібито їдуть саме добровольці під час своєї відпустки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+