Слухати

Заслужений журналіст України прибув у Мінськ у складі делегації «ЛНР»

18 грудня 2015 - 15:37
Заслужений журналіст України Родіон Мірошник приїхав на черговий раунд переговорів Тристоронньої контактної групи у Мінськ у складі делегації «ЛНР»
Заслужений журналіст України прибув у Мінськ у складі делегації «ЛНР» / Новини на Громадському радіо

Фотографії з місця події він розмістив на своїй сторінці у Фейсбуці з коментарем «Очередные переговоры».

Очередные переговоры

Posted by Родион Мирошник on 18 декабря 2015 г.

За інформацію закритого джерела, наближеного до учасників перемовин «Громадському радіо» стало відомо, що Мірошник був у складі політичної підгрупи та опікувався питанням амністії бойовиків. 

Слід зазначити, що зараз у «ЛНР» Мірошник обіймає посаду радника Ігоря Плотницького.

Він також депутат Луганської обласної ради 6-го скликання, яка зараз не діє, а до осені 2014-го року він був генеральним директором Луганської обласної державної телерадіокомпанії. 

У жовтні 2015 року українські журналісти припускали, що Родіона Мірошника було затримано в Луганську після того, як в ході боротьби за владу заарештували Дмитра Ляміна, який називав себе міністром вугільної промисловості «ЛНР». Однак інформацію про арешт Мірошника згодом спростували. Ляміна відпустили.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+