Слухати

Злякавшись боротьби з корупцією у лавах поліції, співробітник втік у «ЛНР»

18 грудня 2015 - 14:54
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив начальник Національної поліції у Луганській області Юрій Покиньборода
Злякавшись боротьби з корупцією у лавах поліції, співробітник втік у «ЛНР» / Новини на Громадському радіо

Після зустрічі Юрія Покиньбороди з підлеглими один з поліціейських Луганщини перейшов на бік «ЛНР». Предметом розмови на тій зустрічі стала корупція серед поліцейських Луганщини. 

«Через тиждень «болісних роздумів» втік до Луганська співробітник Біловодського відділу поліції», — написав Юрій Покиньборода.

 

Первый пошёл))) После моих встреч и профилактических бесед с личным составом на тему «О борьбе с коррупцией в полиции» ч…

Posted by Юрий Покиньборода on 17 декабря 2015 г.

Як стало відомо  «Громадському радіо» від закритого джерела у поліції Луганщини, під час тієї зустрічі, Покиньборода наголосив, що той, хто погорить на хабарі буде звільнений і розмов про те, що людина втратила все на тій території і змушена якось виживати на цій не йтиме.

Також джерело зазначило, що судячи з усього, співробітник усвідомив всю серйозність намірів начальства і зрозумів, що йому у некорумпованих лавах поліції робити нема чого.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+