Слухати

Донецьк: Пушилін привітав юних «Захаровців», Захарченко проти такої назви

19 грудня 2015 - 13:12
У «ДНР» заявили про створення дитячої громадської організації «Захаровці»
Донецьк: Пушилін привітав юних «Захаровців», Захарченко проти такої назви / Новини на Громадському радіо

Андрій Крамар, який називає себе першим заступником керівника виконкому ГР «Донецька республіка» назвав установчу конфенерцію історичним днем для «ДНР» і порівняв «захаровців» з піонерами.

Про інтернаціоналізм та моральні цінності говорив Денис Пушилін і зазначив:

«Мы будем брать все лучшее из нашего прошлого». При цьому він уточнив, що має на увазі радянське минуле і часи Росіійської Імперії. 

Також Пушилін у своєму зверненні до присутніх наголосив, що вони не до кінця розуміють у джерел чого стоять і де знаходяться. Хоча і сам назвав створення «Захаровців» «незрозумілим починанням».

У свою чергу Олександр Захарченко виступив проти такої назви організації. Аргументував це тим, що іменем командира називали бійців у воєнний час і тому такий підхід у виборі назви для дитячої організації недоцільний. Цю його заяву оприлюднили в спільноті однієї з соцмереж Вконтакті. 

zaharchenko_o_zaharovcah.png

Захарченко проти «Захаровців»
Захарченко проти «Захаровців»
скрін зі сторінки спільноти «Вконтакте»

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+