Слухати

На Донеччині у ряді міст, підконтрольних уряду, заблоковано держреєстри

19 грудня 2015 - 12:04
Кабінет міністрів України заблокував роботу державних реєстрів в ряді міст Донецької області, віднесених до зони проведення антитерористичної операції, зокрема у Краматорську, Артемівську, Дзержинську
На Донеччині у ряді міст, підконтрольних уряду, заблоковано держреєстри / Новини на Громадському радіо

Це сталось тому, що Кабмін відніс ці міста і ряд інших до зони проведення АТО, де за законом неможлива зміна власників підприємств, директорів підприємств та прав власності на нерухомість. Іншими словами, тепер у цих містах неможливо купити, продати житло, переоформити права власності.

«Тобто фактично території працюють за аналогією з територією тимчасово окупованій. Ми буквально самі були ошелешені цими речами», — сказав голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський в ефірі телеканалу «112-Україна».

У свою чергу, говорить Жебрівський, Донецька ОВГА підготувала законопроект, який передбачає, що норми про заборону внесення змін до держреєстрів поширюються тільки на тимчасово непідконтрольні території, і не поширюються на території, які контролюються українською владою.

Прийняття цього законопроекту дозволить розблокувати роботу держреєстрів на територіях Донецької області, які віднесені до зони АТО.

«Сподіваюся, що Верховна Рада прийме це рішення в терміновому порядку. Ми контролюємо цей процес і сподіваємося що на найближчому засіданні це відбудеться», — підкреслив П.Жебрівський.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+