Слухати

Польський депутат опублікувала доповідь про російські злочини на Донбасі

19 грудня 2015 - 10:22
Депутат польської партії «Право і Справедливість» Малгожата Госєвська опублікувала доповідь про російські військові злочини на сході України, починаючи з 2014-го року
Польський депутат опублікувала доповідь про російські злочини на Донбасі / Новини на Громадському радіо

На своїй сторінці у Фейсбуці Госєвська пояснила, що зібрати докази ії помогли десятки співавторів під час непоодиноких поїздок на схід України. Ім’я ж автора з міркувань безпеки вона змушена не називати.

«Вважаю, що публікація нашої доповіді додасть сміливості іншим. Такі злочини не можуть залишатись непокараними. Військові злочини не мають терміну давності. А найбільшого терориста світу не повинні приймати на політичних прийомах», — написала Госєвська.

 

Ciezka wielomiesięczna praca. Dziękuje wszystkim za pomoc. Przede wszystkim dziękuje moim bezpośrednim Współpracownikom,…

Опубликовано Małgorzata Maria Gosiewska 18 декабря 2015 г.

У документі крім того згадуються події в Криму та в Росії, куди, за даними авторки доповіді, вивозили військовополонених.

skrin_z_saytu_dopovidi.png

Польский депутат оприлюднила доповідь про злочини російських військових на Донбасі
Польский депутат оприлюднила доповідь про російські злочини на Донбасі
скрін з сайту доповіді

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+