Слухати

Як перетнути лінію розмежування, коли проблеми з паспортом

19 грудня 2015 - 17:25
Щоб виїхати з тимчасово непідконтрольної території з «проблемним» паспортом громадянина України, треба мати додатковий документ, що посвідчує особу
Як перетнути лінію розмежування, коли проблеми з паспортом / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє informator.lg.ua з посиланням на координатора правової допомоги громадської ініціативи «Восток-SOS» Левона Азізяна.

За його словами таким документом може стати водійське посвідчення, закордонний паспорт або інші документи.

Як зазначає Левон Азізян, контрольні пункти в’їзду-виїзду часто перетинають жителі тимчасово непідконтрольних Україні територій з певними проблемами з паспортом. Зокрема, це може бути невклеєна фотокартка, штамп «ЛНР» чи «ДНР» та інші ушкодження. 

При цьому на КПВВ дані будуть звірятися з паспортом людини, а проїзд відбуватиметься за документом, що посвідчує особу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+