Слухати

Більшість вакансій в «ДНР» — на зарплату до 1836 грн

20 грудня 2015 - 13:25
65% вакансій в самопроголошеній "республіці" — з заробітною платою до 5 тис. рублів, це 2500 грн. за курсом "ДНР" і 1836 грн. за середнім курсом в банках на території, підконтрольній Україні
Більшість вакансій в «ДНР» — на зарплату до 1836 грн / Новини на Громадському радіо

У самопроголошеній «ДНР« мінімальна заробітна плата складає 2514 рублів (це 1257 грн. за курсом 1:2, який встановлений в «ДНР», і 923 грн. за середнім курсом в українських банках).

Так звана директорка «центру зайнятості» в «ДНР« Тамара Козенко розповіла на прес-конференції, що питома вага вакансій з мінімальною заробітною платою в 2514 рублів становить 8%. Це вакансії на некваліфіковану працю. Більшість сьогоденних вакансій припадає на зарплатню до 5 тис. рублів (65%) (до 2500 грн. за курсом «ДНР»).

«З заробітною платою до 5 тис. рублів питома вага вакансій становить 65% і понад 5 тис. рублів — 27%. Якщо мова йде про вакансії, то роботодавець вказує оклад, якщо це фахівці і службовці, і якщо це робітничі професії — зарплату по тарифній сітці. Це не означає, що коли людина починає працювати, не включаються механізми доплат, преміювання та інших форм матеріального заохочення. У галузях промисловості за робітничими професіями середній розмір вакансій становить 7-8 тисяч рублів, для фахівців і службовців — 4000-4800 рублів. У кожній галузі і в кожній сфері своя цифрова градація», — розповіла Тамара Козенко розповіла Тамара Козенко. Також вона зазначила, що за останні місяці розміри заробітних плат збільшилися, і їх структура покращилась, тобто з’явилося більше вакансій з більш високим рівнем зарплати.

В Україні мінімальна заробітна плата — 1378 грн. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+