Слухати

Іслямов анонсував створення кримськотатарського батальйону у складі ЗСУ

20 грудня 2015 - 09:42 1733
Координатор громадянської блокади Криму Лєнур Іслямов анонсував створення кримськотатарського батальйону, який увійде до Збройних сил України

383 991 354.jpg

Мітинг
Мітинг
tsn.ua

Координатор громадянської блокади Криму Лєнур Іслямов анонсував створення кримськотатарського батальйону, який увійде в склад ЗСУ. Про це він заявив в ефірі «Громадського радіо», в програмі «На свіжу голову». 

Також він в черговий раз пояснив, чому блокадники дозволили увімкнути одну з ЛЕП до Криму.

«Ми не хочемо, щоб міжнародне співтовариство відвернулося від України. Тому ми відключили одну гілку. Ми хочемо, щоб все було законно», — заявив він.

За словами Іслямова, йому все частіше надходять дзвінки від кримчан, які запитують, що українці будуть робити з кримчанами, якщо Крим повернеться до України. 

«Вони кажуть: «ми зрадники. Далі з нами що будете робити? Ми голосували за референдум». Все більше дзвінків таких ми отримуємо», — додав Іслямов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+