Слухати

Іслямов анонсував створення кримськотатарського батальйону у складі ЗСУ

20 грудня 2015 - 09:42
Координатор громадянської блокади Криму Лєнур Іслямов анонсував створення кримськотатарського батальйону, який увійде до Збройних сил України
 Іслямов анонсував створення кримськотатарського батальйону у складі ЗСУ / Новини на Громадському радіо

383 991 354.jpg

Мітинг
Мітинг
tsn.ua

Координатор громадянської блокади Криму Лєнур Іслямов анонсував створення кримськотатарського батальйону, який увійде в склад ЗСУ. Про це він заявив в ефірі «Громадського радіо», в програмі «На свіжу голову». 

Також він в черговий раз пояснив, чому блокадники дозволили увімкнути одну з ЛЕП до Криму.

«Ми не хочемо, щоб міжнародне співтовариство відвернулося від України. Тому ми відключили одну гілку. Ми хочемо, щоб все було законно», — заявив він.

За словами Іслямова, йому все частіше надходять дзвінки від кримчан, які запитують, що українці будуть робити з кримчанами, якщо Крим повернеться до України. 

«Вони кажуть: «ми зрадники. Далі з нами що будете робити? Ми голосували за референдум». Все більше дзвінків таких ми отримуємо», — додав Іслямов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+