Слухати

Саакашвілі записав відео-запрошення на антикорупційний форум у Києві

20 грудня 2015 - 15:02
"Этому междусобойчику, я думаю, приходит конец" — зробив гостру заяву Міхеїл Саакашвілі, описуючи діючи представників влади та олігархів в Україні
Саакашвілі записав відео-запрошення на антикорупційний форум у Києві / Новини на Громадському радіо

Відео опубліковане на його сторінці.

«Чекаємо усіх, кому небайдужа доля нашої країни на другому Антикорупційному форумі, 23 грудня, о 17.00, у Міжнародному Виставковому центрі (м. Київ, Броварской проспект 15)», — говориться в повідомленні.

 

Чекаємо усіх, кому небайдужа доля нашої країни на другому Антикорупційному форумі, 23 грудня, о 17.00, у Міжнародному Виставковому центрі (м. Київ, Броварской проспект 15).–Ждем всех, кому небезразлична судьба нашей страны на втором Антикоррупционном форуме, 23 декабря, в 17.00, в Международном Выставочном центре (г. Киев, Броварской проспект 15)

Опубліковано Mikheil Saakashvili 20 грудня 2015 р.

Раніше в ефірі «Громадського радіо» депутат Київради Василь Гацько заявив, що антикорупційний форум може стати новою політичною партією.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+