Слухати

«Громадське радіо» розпочало серію тренінгів із стратегічного планування

21 грудня 2015 - 13:07
19 грудня 2015 року відбувся вступний тренінг зі стратегічного розвитку «Громадського радіо». Серія тренінгів спрямована на формування стратегії «Громадського радіо» на 2020 рік
«Громадське радіо» розпочало серію тренінгів із стратегічного планування / Новини на Громадському радіо

Досвідчена тренерка Юлія Філіповська допомогла представникам «Громадське радіо» виявити сильні та слабкі сторони організації, намалювати портрет пересічного слухача «Громадського радіо» та спланувати нові напрямки роботи радіо у 2020 році.

У свою чергу, команда «Громадського радіо» поділилася баченням своєї місії як мовника, окреслила унікальні сторони роботи радіо та сформувала коло нових проектів, які би хотіли втілити у найближчому майбутньому. 

Наступний тренінг зі стратегічного планування відбудеться у січні 2016 року.

Слухайте. Думайте.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+