Слухати

«Громадське радіо» розпочало серію тренінгів із стратегічного планування

21 грудня 2015 - 13:07 100
19 грудня 2015 року відбувся вступний тренінг зі стратегічного розвитку «Громадського радіо». Серія тренінгів спрямована на формування стратегії «Громадського радіо» на 2020 рік

Досвідчена тренерка Юлія Філіповська допомогла представникам «Громадське радіо» виявити сильні та слабкі сторони організації, намалювати портрет пересічного слухача «Громадського радіо» та спланувати нові напрямки роботи радіо у 2020 році.

У свою чергу, команда «Громадського радіо» поділилася баченням своєї місії як мовника, окреслила унікальні сторони роботи радіо та сформувала коло нових проектів, які би хотіли втілити у найближчому майбутньому. 

Наступний тренінг зі стратегічного планування відбудеться у січні 2016 року.

Слухайте. Думайте.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+