Слухати

Літак заводу «Антонов» назвали «АН-178», аби залишитись поза політикою

21 грудня 2015 - 17:25
Найбільшу кількість голосів в Народному конкурсі за назву нового літака отримали пропозиції: Амет-Хан Султан, Степан Бандера та Кіборг. Антонівці віддали перевагу назвам: Дельфін, Богдан, Надія
Літак заводу «Антонов» назвали «АН-178», аби залишитись поза політикою / Новини на Громадському радіо

Після довгого конкурсу і активного обговорювання у соцмережі назви нового літака заводу «Антонова», літак назвали просто «АН-178».

Про це повідомляється на сторінці заводу «Антонова». 

«ДП «АНТОНОВ» відомий в світі як фундатор науково-технічного прогресу, флагман українського літакобудування. Дотримуючись цих високих принципів, підприємство не може допустити використання бездоганного бренду «АН» в політичних протистояннях. Тому новий транспортний «АН» залишається в міжнародній класифікації як АН-178», — зазначають організатори конкурсу.

 

КОНКУРС НА НАРОДНУ НАЗВУ НОВОГО ТРАНСПОРТНОГО ЛІТАКА АН-178 ЗАВЕРШЕНО! Майже два місяці (з 22 жовтня) тривав творчий м…

Опубліковано Антонов 21 грудня 2015 р.

Раніше «Громадське радіо» писало, що завод «Антонов» оголосив конкурс на назву нового українського літака.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+