Слухати

У Дніпропетровській міськраді шукають вибухівку

21 грудня 2015 - 18:05
До цього депутати не змогли обрати нового секретаря голови міськради, після чого почалися суперечки

У Дніпропетровській міськраді шукають вибухівку після сутички між депутатами та громадськістю. Про це «Громадському радіо» повідомив помічник народного депутата Кирило Дороленко, який зараз знаходиться на місці подій.

«Зайшли представники МНС з собакою і перевіряють сесійну залу, чи вона замінована. Частина депутатів пішли до своїх депутатських кімнат», — повідомив він.

За його словами, на порядку денному сьогодні було обрання нового секретаря міської ради. Сьогодні була виставленаа кандидатура від БПП, але кандидат не нарбав достатньої кількості голосів. Філатов запропонував всім іншим депутатським групам внести свої інші пропозиції по регламенту. Та закрив сесію, чекаючи офіційних заяв від фракцій.

Але депутати вирішили провести самостійно своє голосування. Були штовханини між депутатами.

На даний момент у сесійній залі Дніпропетровської міськради зламані двоє дверей і триває протистояння між «регіоналами» та «красновцями», які намагаються імітувати вибори Краснова секретарем міської ради, та прихильниками чинної влади, які наголошують на незаконності зібрання та вимагають у опозиціонерів покинути сесійну залу, пише місцеве видання «Дніпроград».

 

Ось і песик

Опубліковано Кирилом Дороленком 21 грудня 2015 р.
 

В заминированный сессионный зал пускают только депутатов :) то ли их мины не берут, то ли их не жалко.Куча ребят из правого сектора, Азова и других общественных движений.Вечер перестаёт быть томным.

Опубліковано Іваном Васючковим 21 грудня 2015 р.
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+