Слухати

У Кремлі засумнівались у професіоналізмі Аксьонова

21 грудня 2015 - 11:02
В уряді Росі доручили Мінекономіки та Мінфіну розглянути можливі варіанти покарання Сергія Аксьонова через сумнів у «професіоналізмі та якості роботи»
У Кремлі засумнівались у професіоналізмі Аксьонова / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє Коммерсантъ.

Невдоволенння викликала заява Аксьонова про те, що регіон «не отримав ні копійки» на реалізацію федеральної цільової програми (ФЦП) з розвитку Криму і Севастополя. Посилаючись на джерело  в апараті уряду, «Комерсант» пише, що чиновники уряду Криму можуть отримати догани, але «для такого демаршу» покарання може бути і більш радикальним. Експерти не виключають санкцій до чиновників «другого ешелону», але сумніваються, що за цим послідує відставка Аксьонова.

Прес-секретар прем’єра Дмитра Медведєва Наталія Тімакова підтвердила, що Мінекономіки і Мінфіну «ще на початку листопада» було доручено визначити розмір збитку, нанесеного федеральному бюджету в зв’язку із заморожуванням передбачених на 2015 рік асигнувань, і «внести пропозиції про покарання регіональних чиновників».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+