Слухати

ЄСВ знижено до 22%, спрощене оподаткування збережено , — Гройсман

21 грудня 2015 - 12:15
Єдиний соціальний внесок буде знижений до 22%, для малого та середнього бізнесу збережеться система спрощеного оподаткування
ЄСВ знижено до 22%, спрощене оподаткування збережено , — Гройсман / Новини на Громадському радіо

Про це заявив спікер Верховної Ради Володимир Гройсман, передає телеканал «112-Україна».  

За його словами ключове завдання Верховної Ради України на цьому пленарному тижні — прийняття державного бюджету на 2016 рік. 

Він нагадав, що після презентації проекту бюджету у четвер, 17 грудня, була створена робоча група з корекції Податкового кодексу та підготовки на його базі проекту держбюджету-2016.  До цієї групи увійшли прем’єр-міністр України, представники глави Міністерства фінансів, від парламенту до неї увійшло керівництво і представники всіх фракцій та груп Ради, а також представники двох комітетів — податкового і бюджетного.

«Ми працювали всі ці дні і фактично вийшли на певні узгоджені позиції. Перше, ми відстояли фінансову децентралізацію. Це буде означати, що місцеві бюджети, як і в цьому році, будуть мати ту ж систему, як і в 2015 році, і ніяких питань щодо відкату або руйнування системи децентралізації не станеться в цьому бюджеті. Наступна позиція про те, що ми погодили єдиний соціальний внесок, тобто податок на зарплату буде знижений до 22%. Це теж позитивна річ щодо детінізації зарплати, це означає переведення зарплат у відкриту площину. І ще одна важлива річ – ми домовилися, що ми зберігаємо для малого і середнього бізнесу систему спрощеного оподаткування», — сказав Гройсман.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+