Слухати

Жінка за домагання на вулиці відправила збоченця у нокаут

21 грудня 2015 - 14:42
У мережі з'явилося відео, на якому жінка на вулиці захистила свою честь від домагальника ударом, від якого чоловік оклигав лише через дві години
Жінка за домагання на вулиці відправила збоченця у нокаут  / Новини на Громадському радіо

Камера вуличного спостереження у місті Інезган в Марокко зафіксувала інцидент домагання до жінки середнього віку. Чоловік підійшов до неї ззаду та ущипнув, за що обурена жінка сильно штовхнула його. 

Домагач зробив декілька непевних кроків та впав, сильно вдарившись головою. За даними ЗМІ, він пробув без свідомості близько двох годин.  

За даними порталу stopstreetharassment.org, у 1014 році в США проводилося препрезентативне опитування 2000 людей, в результаті якого з’ясувалося, що 65% всіх жінок піддавалися переслідуванням вулиці. Серед опитаних жінок 23% були зґвалтовані, 20% переслідувалися, і 9% були змушені зробити щось сексуальне. Що стосується чоловіків, то 25% були чоловіків пожалілися  на переслідуванням (більшість з цих ідентифіковані як учасники ЛГБТ-спільноти), але найбільшою формою домагання у випадку з чоловіками були образи в їх сторону. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+