Слухати

З'явилося відео з Харківщини, де закидали коктейлем Молотова двір міліціонера

21 грудня 2015 - 16:46 828
За даними місцевої поліції, це двір тимчасово відстороненого начальника райвідділу у Краснокутську

По факту заворушень у Краснокутівці за те, що активісти в цю суботу закидали двір коктейлями Молотова та зламали паркан, міліція Харківської області відкрила кримінальні провадження. Про це «Громадському радіо» повідомила  інспектор Краснокутської поліції Марина Науменко.

«Часть 2 ст. 347 (пошкодження майна працівника правоохоронного органу), по факту нанесения телесных повреждений сотруднику часть 2 ст. 187 (разбой), и по ч.4 ст. 296 (хулиганство)», — заявила вона.

За її словами, тілесні пошкодження були нанесені міліціонеру, який був на місці подій та зенімав усе на камеру. 

«Это был сотрудник, который оказался там, который снимал видео, ему нанесли телесные повреждения и отобрали камеру», — уточнила вона.

За словами інспекторки, мітинг, який сьогодні проходив у Краснокутську, був несанкціонованим. 

Як свідчать повідомлення з соцмереж, в Краснокутську (Харківська область) пройшла акція протесту проти дій райвідділу поліції. Після мітингу мітингувальники разом з представниками полку «Азов» пішли до будинків глави і першого заступника райвідділу поліції і закидали будинки камінням. Також в будинок було кинуто кілька «коктейлів Молотова». За даними активіста, з яким поспілкувалося «Громадське радіо», обурення жителів викликало розслідування вбивства 15-річної дівчини Христини Стороженко, що сталося в Краснокутську. Міліціонери звинуватили в злочині 21-річного жителя сусіднього села, який раніше був судимий за крадіжки. 

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+