Слухати

Рада позбавила Мартиненка депутатських повноважень на його прохання

22 грудня 2015 - 10:56
"За" з третьої спроби проголосували 228 депутатів
Рада позбавила Мартиненка депутатських повноважень на його прохання / Новини на Громадському радіо

Кілька тижнів тому, напередодні візиту в Україну віце-президента США Джо Бадена, Мартиненко заявив про складання повноважень у зв’язку із звинуваченнями у корупції на свою адресу. Тоді ЗМІ писали, що  голосів за позбавлення Мартиненко мандата може не вистачити — у кожній фракції є свій кадровий інтерес, без вирішення якого «звільняти» Мартиненко ніхто не хоче.

На минулому тижні повідомлялося, що у справі Одеського Припортового заводу Одеська прокуратура допитала Жванію та викликала на допит депутата Мартиненка.

«Слідство перевіряє версію використання потужностей підприємства для привласнення учасниками схеми надприбутків, що мали надходити до Державного бюджету України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває», — зазначалося у повідомленні прокуратури.

Як повідомлялося, Одеський припортовий завод напередодні приватизації уклав газовий контракт з невідомою компанією, який позбавить ОПЗ частини валютної виручки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+