Слухати

Учнів-переселенців безкоштовно готуватимуть до вступу у виші

22 грудня 2015 - 18:28
На Дніпропетровщині стартує проект для школярів з сімей-переселенців та демобілізованих бійців АТО
Учнів-переселенців безкоштовно готуватимуть до вступу у виші / Новини на Громадському радіо

В рамках цього проекту вузи області безкоштовно готуватимуть таких абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання.

Він — результат співпраці облдержадміністрації та Агентства США з міжнародного розвитку. Зараз триває набір учнів та волонтерів-педагогів, повідомляє інформаційне агенство «МІСТ-ДНІПРО» .

Українська мова, математика, історія України та англійська — найпопулярніші дисципліни зовнішнього тестування. Саме з цих предметів буде проходити підготовка абітурієнтів-демобілізованих бійців АТО або дітей переселенців.

«Дніпропетровщина стала другою домівкою для переселенців з Донецької та Луганської областей. Ми хочемо, щоб ці діти навчалися в наших вузах і відчували себе комфортно в регіоні. Цей проект допоможе їм підготуватися до вступу і стати студентами Дніпропетровщини. Таку ж підтримку ми надаємо й захисникам регіону. Щоб повернувшись із зони АТО, вони знайшли себе в мирному житті. 8 груп по 30 учнів кожна в Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі та Павлограді. Проводити заняття будуть двічі на тиждень», — зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Всі слухачі курсів будуть забезпечені необхідними матеріалами: канцелярськими товарами та підручниками. Кожній групі буде виділений ноутбук для роботи вчителів.

Записатись можна за телефоном: (056) 770-80-29.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+