Слухати

В інтернет-магазині продають фігурки бойовиків, що воюють на Донбасі

22 грудня 2015 - 14:59
У колекції можна знайти Ігора Бєзлєра («Бєс»), також в смолі увічнили іншого командира незаконних формувань на Донбасі «Моторолу»
В інтернет-магазині продають фігурки бойовиків, що воюють на Донбасі / Новини на Громадському радіо

Російська компанія «ТАНК», яка спеціалізується на випуску моделей військової техніки та іграшкових солдатиків, відкрила серію, присвячену збройному конфлікту на Сході України. У колекції наявні експонати бійців та командирів так званого «народного ополчення Новоросії», зокрема фігурка «командира народного ополчення Новоросії» Ігора Бєзлера, відомого як «Бєс».

 

Ігор Бєзлєр — один з лідерів незаконної організації «ДНР», керівник бойовиків незаконного збройного формування «ополчення Донбасу», підполковник військової розвідки Росії. У період з квітня по листопад 2014 він перебував у Горлівці і отримав звання генерал-майора самопроголошеної «ДНР». Бєс був відомий жорстокими вбивствами та своїм нелюдським поводженням з полоненими. 

Окрім Бєзлєра в смолі увічнили також іншого командира незаконних формувань на Донбасі бойовика з позивним «Моторола».

Фігурка зроблена висотою близько 5 см з епоксидної смоли. Вартість подібної моделі з послугами пошти становить 800 російських рублів (близько 300 гривень). Також можна купити набір з двох моделей — так званих рядового «народного ополчення» і «командира» з обличчям Гіркіна-Стрєлкова за 1300 рублів.

На сайті інтернет-магазину пропонуються набори моделей «ввічливих зелених чоловічків» з характеристикою (боєць спецназу ГРУ, Крим) теж по 800 рублів. Нагадаємо, так звані «зелені чоловічки» брали участь в незаконній анексії Криму Росією у березені 2014 року.


 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+