Слухати

Влада замовила ролик для покращення іміджу нової в Україні посади префекта

22 грудня 2015 - 16:58
В Україні з'явиться нова посада префекта. Ці чиновники слідкуватимуть за законністю рішень місцевих рад
Влада замовила ролик для покращення іміджу нової в Україні посади префекта / Новини на Громадському радіо

Рада Європи та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України замовили ролик для покращення іміджу нової посади як «префект».  Ролик опублікований на каналі YouTube.

«Префект — не новеньке для вуха українця, але за результатами досліджень це значення несе негативне сприйняття серед мас.  Незабаром зі змінами до Конституції України з’явиться новий закон, який передбачатиме появу посади Префекта — представника Президента України, діяльність якого буде включати слідкування за законністю рішень місцевих рад. Що має знищити підвалини корупції при прийнятті цих рішень», — говориться в описі відео. 

На ролику два представники місцевої влади за обідом, жуючи червону ікру, обговорюють свої плани. Один закликає іншого порушити закон, на що той відповідає: «Префект  заважає!».

Раніше в ефірі «Громадського радіо» експерт розповів, що за два роки в Україні з’явиться 100 префектів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+