Слухати

Як розрізняти фейки та маніпуляції в новинах — інфографіка

22 грудня 2015 - 14:07
Активісти виступають за медіаграмотність і публікують нотатки про те, як потрібно аналізувати новини та повідомлення соцмереж
Як розрізняти фейки та маніпуляції в новинах — інфографіка / Новини на Громадському радіо

Спільнота «Я — медіаграмотний!» у соцмережі поширила інфографіку про те, як навчитися розрізняти фейки у новинах та повідомленнях ЗМІ.

«На прохання учасників, ділимося електронними версіями маркерів, на які потрібно звертати увагу для уникнення маніпуляцій та фейків в медіа. 
Читайте уважно та діліться інформацією із своїми друзями!», — зазначають автори проекту. 

12 375 099_536 900 909 797 874_1 956 562 089 543 864 309_o.jpg

Маніпуляції та фейки в друкованих медіа
Маніпуляції та фейки в друкованих медіа

Користувач твіттеру @RoyikMM також рекомендує проект http://obraz.io/, матеріали якого ми не можемо опублікувати, а розміщуємо посилання. Постери описують логічні помилки, які є наслідком слабкої аргументації. 

Також спільнота поширила переклад російською англомовного відео-мультику на тему «Як відрізнити правду від неправди у новинах?».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+