Слухати

З 732 зниклих безвісти стала відома доля 63 — Ірина Геращенко

22 грудня 2015 - 19:26
Про це Уповноважена президента з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці
З 732 зниклих безвісти стала відома доля 63 — Ірина Геращенко / Новини на Громадському радіо

«З 762 осіб, згідно отриманої сьогодні від ОРДО і ОРЛО інформаціі, встановлена доля 63 з них ( певні деталі потребують перевірки, але важливо, що процес пішов). Доля 699 встановлюється», — написала вона.

В той же чай Ірина Геращенко зазначила, що конкретної дати щодо обміну полоненими поки що немає.

«В безпековій групі (де Украіну представляє Є. Марчук) ключовим було питання розмінування. По чотирьом із 12 визначених інфраструктурних життєважливих об’єктів на лініі зіткнення, розмінування вже розпочалося. Також була гостра дискусія щодо порушення режиму припинення вогню (на жаль, в останні дні ситуація значно погіршилася) і порушень з відводом важкоі техніки», — зазначила Ірина Геращенко. 

За її словами, у Тристоронній контактній групі (де Украіну представляє Л. Кучма) йшлося не лише про безреку і заручників. Також там обговорювали виведення незаконних збройних формувань, відновлення украіно- російського кордону, допуск моніторинговоі місіі ОБСЄ на всютимчасово непідконтрольну територію Донбасу, у тому числі у місця утримування заручників і до кордону.
 

Останнє цього року засідання Тристоронньоі контактноі групи і робочих підгруп у Мінську ( сьогодні працювали гуманітарна…

Опубликовано Iryna Gerashchenko 22 декабря 2015 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+