Слухати

Кіровоград хочуть перейменувати на Інгульськ

23 грудня 2015 - 17:35
Це пропонує комітет Верховної Ради. Також були представлені такі варіанти назв міста як Єлисаветград, Златопіль, Кропивницький, Благомир, Ексампей та Козацький
Кіровоград хочуть перейменувати на Інгульськ / Новини на Громадському радіо

Комітет Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування підтримав нову назву міста Кіровоград. Якщо рішення про перейменування підтримає Верховна Рада, обласний центр буде називатися Інгульськ. Про це на своїй сторінці у Fаcebook повідомив журналіст Андрій Сайчук. 

Згідно з громадським опитуванням, за таку назву проголосувало 4302 особи. Також були представлені такі варіанти назв міста як Єлисаветград, Златопіль, Кропивницький, Благомир, Ексампей та Козацький.

Єлизаветграда не буде! Комітет ВР підтримав нову назву- замість Кіровограда- Інгульськ!

Опубліковано Andrii Saichuk 23 грудня 2015 р.

Нагадаємо, частина кіровоградців виступала проти повернення місту колишньої назви Єлисаветград.

Перейменування міст проходить в рамках закону про декомунізацію. Як повідомив директор Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, до 21 лютого наступного року перейменують всі населені пункти, які названі на честь комуністичних і тоталітарних діячів.

Комітет Верховної ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування підтримав перейменування Кіровограда в Інгульськ! #Перемога

Опубліковано Volodymyr Viatrovych 23 грудня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+