Слухати

Кіровоград хочуть перейменувати на Інгульськ

23 грудня 2015 - 17:35 628
Це пропонує комітет Верховної Ради. Також були представлені такі варіанти назв міста як Єлисаветград, Златопіль, Кропивницький, Благомир, Ексампей та Козацький

Комітет Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування підтримав нову назву міста Кіровоград. Якщо рішення про перейменування підтримає Верховна Рада, обласний центр буде називатися Інгульськ. Про це на своїй сторінці у Fаcebook повідомив журналіст Андрій Сайчук. 

Згідно з громадським опитуванням, за таку назву проголосувало 4302 особи. Також були представлені такі варіанти назв міста як Єлисаветград, Златопіль, Кропивницький, Благомир, Ексампей та Козацький.

Єлизаветграда не буде! Комітет ВР підтримав нову назву- замість Кіровограда- Інгульськ!

Опубліковано Andrii Saichuk 23 грудня 2015 р.

Нагадаємо, частина кіровоградців виступала проти повернення місту колишньої назви Єлисаветград.

Перейменування міст проходить в рамках закону про декомунізацію. Як повідомив директор Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, до 21 лютого наступного року перейменують всі населені пункти, які названі на честь комуністичних і тоталітарних діячів.

Комітет Верховної ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування підтримав перейменування Кіровограда в Інгульськ! #Перемога

Опубліковано Volodymyr Viatrovych 23 грудня 2015 р.
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+