Слухати

У Києві з'являться соцбудинки для безпритульних та відеоспостереження на дорогах

23 грудня 2015 - 18:21 86
Мер Києва Віталій Кличко і Голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе підписали Меморандум про співпрацю між Національною поліцією та КМДА

У Києві створять систему відеонагляду та відкриють соціальні будинки для безпритульних. Як повідомили в середу, 23 грудня, у прес-службі Київського міського голови Віталія Кличка, такі заходи передбачені Меморандумом про співпрацю між Національною поліцією та Київською міською державною адміністрацією. 

Документ сьогодні підписали мер Києва Віталій Кличко та голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе, проект називається «Безпечний Київ». 

«Ми розуміємо, що у Києві слід навести лад, щоби у місті не було незаконної торгівлі, хаотичних ринків, без контролю продукції, важливо навести лад з МАФАми, з пересувною торгівлею, паркування авто в заборонених місцях. Тільки об`єднавши зусилля ми можемо зробити Київ безпечним і комфортним як для мешканців, так і для туристів», — підкреслив пан Кличко.

552 275_20 151 223 180 712.jpg

Віталій Кличко та Хатія Деканоідзе / Прес-служба КМДА
Віталій Кличко та Хатія Деканоідзе
Прес-служба КМДА

У рамках меморандуму столична влада взяла на себе зобов’язання — створити міську систему відеонагляду. Як наголосила голова Національної поліції, відеофіксація номерів автівок потрібна для швидкого реагування на порушення правил паркування на дорожніх смугах в центральній частині міста. Поліція також забезпечуватиме громадський порядок та безпеку під час міських заходів з благоустрою, регулюватиме паркування автомобілів, наводитиме лад з несанкціонованою сезонною або стихійною торгівлею, МАФами.

Окрім того, столична влада відкриватиме соціальні будинки, які надаватимуть соціальні послуги особам, які потребують допомоги, у тому числі невідкладної медичної допомоги, а також для забезпечення харчування, обігріву і необхідної допомоги безпритульним.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+