Слухати

У справі по збитому ІЛ-76 буде допитано 68 потерпілих

23 грудня 2015 - 15:20 75
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області в середу визначив порядок дослідження доказів у справі генерал-майора ЗСУ Віктора Назарова

Про це пишуть «Новини Донбасу». 

Спочатку планують допитати потерпілих, потім — свідків сторони обвинувачення та захисту. Останнім буде допитаний сам Назаров.

Адвокат потерпілих Віталій Погосян відзначив, що в ході судового розгляду справи будуть допитані 68 потерпілих. За оцінкою адвоката, ця процедура займе один або два місяці.
За його словами, близько 40 потерпілих подали позови про відшкодування моральної шкоди.

«Кожен позов по 500 тисяч гривень. Це позови до Міноборони, СБУ, Держказначейству і генералу Назарову», — сказав він.

Він підтвердив, що військова прокуратура подала позов про відшкодування генерал-майором принесеного збитку в розмірі 28 млн грн.

В ніч на 14 червня 2014 пострілом із зенітного ракетного комплексу був збитий військово-транспортний літак Повітряних сил ЗС України Іл-76 при заході на посадку на аеродром у Луганську. На борту Іл-76 знаходилися 40 українських військовослужбовців і 9 членів екіпажу. Всі вони загинули.

Верховна Рада створила тимчасову слідчу комісію з розслідування обставин знищення літака Іл-76.

Генерал-майору Генштабу ЗС Назарову було оголошено підозру у службовій недбалості, що призвела до загибелі 49 військовослужбовців ЗСУ під час їх передислокації військово-транспортним літаком Іл-76 до Луганська.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+