Слухати

В Івано-Франківську іменем журналіста Тараса Процюка назвали вулицю

23 грудня 2015 - 00:41
Про це у Facebook повідомила журналістка і громадська діячка Ольга Герасим'юк
В Івано-Франківську іменем журналіста Тараса Процюка назвали вулицю / Новини на Громадському радіо

procyuk.jpg

Опеартор Тарас Процюк (1968-2001) / Історична правда
Опеартор Тарас Процюк (1968-2003)
Історична правда

«Тарік, ти тепер вулиця… І по ній, може, ходитиме твій син, що вже добре виріс…», написала на своїй сторінці у соцмережі Ольга Герасим’юк, котра добре знала оператора агенції «Ройтерс» Тараса Процюка з 1990-х років.

Вона повідомила, що вулицю в Івано-Франківську, де народився Тарас Процюк, названо після відповідного листа, що його написали місцевій владі сама Герасим’юк та інші колеги журналіста.

Як повідомляє «Вікіпедія», 14 листопада 2013 року комісія з перейменування вулиць виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради ухвалила рішення про розгляд можливості перейменування вулиці Гімназійної в мікрорайоні Пасічна на вулицю Тараса Процюка.

Тарас Процюк загинув 2003 року в Іраку від випадкового пострілу. Солдат американського танку стріляв по відеокамері Процюка, яку він помилково сприйняв за якусь зброю.

Всім, хто цього хотів- рідні й друзі Тараса Процюка!Сьогодні в Івано-Франківську, нарешті, прочитали нашого старого лис…

Опубліковано Ольгою Герасим’юк 22 грудня 2015 р.

Більше про Тараса Процюка у фільмі Ольги Герасим’юк про нього. Відео: Reuters, 1+1, Післямова, Тарас Процюк, Сергій Каразій, Відеоархів 1+1

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+