Слухати

Внаслідок російських авіаударів у Сирії загинуло 200 цивільних, — Amnesty International

23 грудня 2015 - 18:48
Російські повітряні удари уразили житлові будинки і лікарні. Перевірки встановили, що в районі не було озброєних людей чи військових об’єктів

У результаті російської повітряної операції у провінціях Гомс, Ідліб і Алеппо в Сирії загинуло щонайменше 200 цивільних. Такі атаки є доказом порушень міжнародного гуманітарного права, зазначила Amnesty International у доповіді, опублікованій 23 грудня. 

Згідно із звітом, російські повітряні удари уразили житлові будинки і лікарні. Перевірки встановили, що в районі не було озброєних людей чи військових об’єктів, йдеться в документі. 

«Деякі російські повітряні удари, як здається, були прямо скеровані проти цивільних осіб або цивільних об’єктів, проти житлових районів без очевидних військових чи навіть медичних об’єктів, що спричинило смертельні випадки і поранення цивільних», – сказав директор близькосхідної і північноафриканської програми Міжнародної амністії Філіп Лютер — Такі атаки, можливо, дорівнюють воєнним злочинам», – додав він.

223 525_display.jpg

Наслідки ударів російської авіації у Сирії / Amnesty International
Наслідки ударів російської авіації у Сирії
Amnesty International

Amnesty International заявила, що має докази на те, що Росія застосувала заборонені касетні боєприпаси і некеровані бомби.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Кремль не отримував доповідь правозахисної організації Amnesty International, в якому йдеться про бомбардування цивільних об’єктів у Сирії Повітряно-космічними силами (ВКС) Росії, передає Lenta.ru. За його словами, вся інформація про дії Росії в Сирії перебуває в розпорядженні Міністерства оборони Росії. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+